Skip to content

O nás

 

Petr Lacina

IMG_0311

Jsem vyznavačem přírodní medicíny a očistných technik těla. Během posledních let jsem absolvoval semináře u několika učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu http://www.masazni-studio-zdravi.cz.  V roce 2009 jsem dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových. Prošel jsem také zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádám kurzy, na kterých dále zasvěcuji své studenty.

Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuji pohybu a sportu. Od roku 2006 pořádám a s týmem instruktorů vedu pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů  http://www.cvicenispetrem.cz a další ozdravné víkendové semináře s různým souvisejícím zaměřením.

Kurzy masáží a pobyty „Návratu sami k sobě“ vedu od roku 2010.

Jsem příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předávám a učím dál. Vše co předávám ostatním, sám také aktivně používám ve svém vlastním životě.

„Toto není doba na předávání teorie vyčtené z knih, ale praxe a zkušeností, tedy toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě.“

PANK1375 copyDavid Kopecký

Miluji dotek a proto se už jedenáctým rokem postupně vzdělávám v relaxačních a tantrických technikách a v tzv. bodywork  – tedy  v práci s tělem a dotekem. V roce 2009 jsem založil Tantraflow a pořádám víkendové pobyty, dotekové a masážní kurzy. Organizuji a provázím workshopy zaměřené hlavně na mužské skupiny ,výuku tantrické masáže a sebevzdělávací relaxační víkendy v ČR, Belgii, Lucembursku nebo Španělsku.  Rád v ostatních probouzím radost, tvořivost, přirozenost a emoce. Na kurzech pak rozvíjím životní energii s humorem a nadhledem. Mojí oblíbenou masáží je právě thajská, kterou jsem si osvojil v tradiční škole thajské masáže v Bangkoku.

Reklamy