Skip to content

Havajská masáž s lávovými kameny v Praze

29.-31.3.2019

Zveme vás na netradiční výukový víkend, během kterého projdete téměř dvaceti hodinami čisté výuky havajské masáže s lávovými kameny. Naučíte se hlubokou relaxační masáž, která patří k těm nejoblíbenějším u našich klientů.  Jedná se o masáž, při níž na masírovaného působí nejen speciální hmaty, ale i teplo a bio energická síla lávových kamenů. Kurz je otevřen profesionálním masérům, ale i laikům, kteří mají zájem naučit se masírovat a pečovat o své blízké, přátele nebo rodinu.

Masáž lávovými kameny uvolňuje zatuhlé svalstvo a pomáhá rozproudit energii po celém těle. Masáž je detoxikační a napomáhá ke spouštění řady čistících procesů. Z těla masírovaného se odplavují nánosy škodlivin a toxinů, zvyšuje se mikrocirkulace, posiluje se buněčný metabolismus a správné proudění lymfy.

Co vás čeká?

  • Naučíte se základní celotělovou havajskou masáž s lávovými kameny s prvky aromaterapie
  • Přibližně 20 hodin čistého času výuky
  • Netradiční kurz v přátelské atmosféře s humorem a hravostí v klidném prostředí našeho studia
  • Individuální přístup – pro kvalitnější výuku je kapacita kurzu omezena na 8 účastníků
  • Ukážeme vám, jak vytvořit relaxační atmosféru a naladit se na masírovaného
  • Výuka probíhá na masážních stolech a je zakončena certifikátem o absolvování

bigstock_Stones_Zen_4306139 bigstockphoto_Massage_Stones_5654450 bigstockphoto_Stones_1171486

Průvodce: Petr Lacina

Místo konání: Praha 4, Masážní studio Zdraví

Časový harmonogram víkendu:  začátek je v pátek 16.3. v  11 hodin a předpokládaný konec  je v neděli  18.3. v 17 hodin.

Kurzovné:  2 590 Kč ( v ceně je malé občerstvení a nápoje )

Pro mimo pražské možnost za poplatek 100,-přespat u nás ve studiu.

Přihlásit se můžete na telefonním čísle 776 302 545 a nebo na e-mail masaze.zdravi@centrum.cz, rezervace je platná po zaslání zálohy 1 000 Kč na účet 2500771142/2010. V případě zrušení účasti po 4.3.2018 je záloha nevratná.

Ohlasy z minulého semináře

„Havajská masáž lávovými kameny byl jeden z nejbáječnějších kurzů, které jsem absolvovala. Po celou dobu panovala velice příjemná atmosféra a při samotné masáži horkými kameny nastal pocit naprostého uvolnění a harmonie a naprosto odezněl můj vnitřní neklid a stres. Tímto Ti děkuji Petře, že své bohaté masérské zkušenosti předáváš dál a všechny nás učíš být lepšími.“

Olivie

„Celý kurz předčil mé očekávání. Už při úvodním seznámení s účastníky a lektorem jsem věděla, že jsem zvolila správně. Byl zde dostatek času probrat trochu teorie, podívat se na ukázku a pak už jen samá praxe, kde jsem se vystřídala v obou rolích jak dávající, tak přijímající. Příjemná komorní atmosféra, pohostinnost lektora bylinnými čaji a ovocem, v krásném a čistém masážním studiu. Trpělivost a ochota odpovídat nám na všetečné otázky. Lektor Petr neopomenul vysvětlit, co se při masáži děje v těle, jak působí horké kameny, jak s nimi správně zacházet i velmi důležité kontraindikace. Velmi mě překvapilo, že tato masáž je velmi léčebná pro fyzické tělo a také hluboce relaxační. Vymazala jsem si svůj předsudek, že je to jen typ welness masáže, naopak je velmi detoxikující a za to velmi děkuji lektorovi, protože nyní ji tak umím prezentovat svým klientům. Celkový obsah kurzu shledávám velmi kvalitní a precizně provedený. Mohu jen doporučit, a to nejen všem masérům. Malá kuriozita kurzu pro lidi, co mají rádi určité znamení v životě. Na kurzu nás bylo hned několik lidí ve znamení býka a pak další ryby a panny.  Toto složení nemělo chybu, samí labužníci všech smyslů.

Faina

 

 

Ukázka části masáže z minulého semináře

Reklamy