Skip to content

Kurz Thajské masáže s Davidem Kopeckým I.

15.-17.6.2018

Zvu Vás na tři dny do atmosféry thajského světa masáží pro začátečníky. Během víkendu v Praze vám předám základy thajské masáže celého těla podle systému thajské školy v chrámu WatPo v Bangkoku a dozvíte se spoustu zajímavostí a doporučení z několika měsíčních pobytů v Asii a Thajsku. Kurz je otevřený všem ženám, mužům, začátečníkům, masérům i úplným laikům. 

Co Vás čeká?

 • Šest výukových bloků: – základy thajské masáže s protahovacími cviky a stimulací akupresurních bodů
 • Naučím vás masážní linie meridiánů na nohou, rukou a zádech
 • Čeká vás otevřená a přátelská atmosféra kurzu
 • Dostanete certifikát o absolvování
 • Zažijete několik výměn thajské masáže ve dvojicích 
 • V průběhu kurzu uslyšíte zkušenosti z pobytu v Thajsku, jak probíhá výuka v tradiční škole thajské masáže, doporučení, jak se do školy přihlásit, co vše výuka obnáší, dozvíte se, kde si užít nejlepší thajské masáže, tipy na výlet, za kolik peněz si pobyt v Thajsku můžete užít, tipy na stravu, dopravu a další doporučení a zajímavosti.
 • Thajská masáž velmi intenzivně protahuje celé tělo a blahodárně působí na ozdravení celého organismu.
 • Organismus v hluboké relaxaci nastartuje regenerační procesy a začne probíhat samovolné uzdravování.
 • Tato masáž je dokonalá díky své výborné kombinaci protahovacích cviků a stimulování akupresurních bodů. Využívá se zde meridiánů a reflexních zón.Díky této masáži se dostanete do dobré fyzické kondice a psychické pohody, maximálně uvolní celý pohybový aparát a pročistí energetické dráhy.
 • Masáž odebírá psychické i fyzické napětí z těla, upevňuje se imunitní systém a v těle vzniká neobyčejný pocit lehkosti.
 • Na místě si můžete zakoupit knihu o thajské masáži, masážní tyčinky na plosky nohou, thajské sarongy, pašmínové šátky, kokosové oleje z Thajska, masážní balzámy, léčivé mastičky, thajské volné fisher kalhoty v několika barvách a další nabídku předmětů.

    
Průvodce: David Kopecký

Kontakt: +420 720 254 499, email: david@cestofka.com
Misto: Ke Krči 30, Praha 4
Časový plán výuky: pátek 18.00-20.00, sobota 9:00-20:00, neděle 9:00-18:00

FOTOGALERIE Z KURZU: ZDE 

Kurzovné: 2 490 Kč
(500 Kč sleva pro dvojici, 500 Kč sleva po studenty)
Cena obsahuje kurzovné, pravý thajský masážní balsám, malé občerstvení, thajskou kávu a čaj.

Pro mimopražské je možnost přespání na místě za poplatek 150 Kč/noc, k dispozici jsou matračky, kuchynka, sprcha, wc.

Přihláška: Místo na kurzu vám zarezervuji po zaslání emailu na adresu: david@cestofka.com nebo telefonu +420 720 254 499 a zasláním zálohy 1 000 Kč na účet: 442654001/5500

David Kopecký
V roce 2008 absolvoval kurz thajské masáže v tradiční škole WatPo v Bangkoku. Od té doby se do thajské masáže zamiloval a začal ji praktikovat. Prvky thajské masáže zahrnuje i do jiných masážních kurzů, které organizuje v ČR, Belgii, Španělsku a v Thajsku. „Na thajské masáži se mi líbí její zdravotní účinky, její síla v protahování těla, čístění lymfatického systému, „uzemňování“, a taky proto, že nám pomáhá propojit se se svým středem a najít naši stabilitu. Umí rozproudit energii v těle a probudit tok energií v meridiánech. Užívám si ji už několik let jako dávající i přijímající, “ doplňuje David.

 

 

 

Více zde: http://www.masazni-studio-zdravi.cz/energeticke-masaze/

Reklamy