Skip to content

Thajská masáž-výcvik 2019

THAJSKÁ MASÁŽ – VÝCVIK 2019 

 Thaj2019výcvikAKT

Ucelený kurz thajské masáže pro masážní laiky a začátečníky a pro profesionály, ženy i muže, rozložený do 3 víkendových bloků v období duben – červen 2019. 

Thajskou masáž se můžete naučit jen tak pro sebe nebo k profesionální masérské činnosti. Prvky thajské masáže se dají odblokovat a změnit následující problémy:

1. BOLÍ MĚ ZÁDA
2. MÁM STAŽENÉ TĚLO
3. NEPROUDÍ MI ENERGIE V PÁNVI
4. MÁM ZPOMALENOU LYMFU
5. MÁM POTLAČENÉ EMOCE A NEUMÍM JE VYPOUŠTĚT
6. MÁM ČASTO UNAVENÉ A BOLAVÉ NOHY NEBO RUCE
7. JSEM CELKOVĚ BEZ ENERGIE
8. CHYBÍ MI UZEMNĚNÍ
9. JSEM VE STRESU A NEJSEM VE SVÉM TĚLE
10. MÁM ŠPATNÝ SPÁNEK
11. NEMÁM CHUŤ NA SEX
12. TRPÍM MIGRÉNY

1. blok 

5.-7.4 2019 – Praha

Zaměříme se na úvod do thajské masáže – stylu, který je vyučovaný ve škole Wat Po v Bangkoku.
Naučíme se první část masáže zaměřenou na aktivaci meridiánů na těle, akupresurní body, oživení energie v nohou, probuzení pánve, masáž rukou a částečné protažení zad.
Po skončení 1. bloku lze zvládnout 60 minutovou thajskou masáž.

Průvodce: David Kopecký

Pátek: 18.00-21.00
Sobota: 10.00-18.00
Neděle: 10:00-15.00

2. blok 

27.-28.4. 2019 – Praha

Po opakování masážního postupu z 1. bloku se zaměříme na důkladnější masáž zad, beder, krční páteře, lopatek a naučíme se náročnější protahovací masážní postupy vycházející z jogínských pozic. Doplníme o výbornou a při standardní thajské masáži nenabízenou masáž břicha.
Po skončení 2. bloku lze zvládnout 90-120 minutovou thajskou masáž.

Průvodce: David Kopecký

Sobota: 10.00-18.00
Neděle: 10:00-18.00

3. blok 

31.5.-2.6. 2019 – Roškopov u Staré Paky (Český ráj)

Víkendový pobyt mimo Prahu v Českém ráji zaměřený na opakování bloku 1. a 2. a výuky kompletní thajské masáže plosek nohou, kterou lze nabízet jako samostatnou 60 minutovou masáž.
Víkend doplníme o lymfatickou masáž obličeje a ukážeme si další protahovací thajské masážně-jogínské pozice celého těla.
Po skončení 3. bloku lze zvládnout 120 minutovou klasickou thajskou masáž celého těla a 60 minutovou thajskou masáž plosek a celých nohou.

Průvodci: Petr Lacina a David Kopecký

Pátek: 12:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 19:00
Neděle: 9.00 – 13:00

 

Další informace: 

 

FOTOGALERIE Z KURZU: ZDE 

Poplatek:  7  990 Kč (obsahuje kurzovné za kompletní výcvik – 3 víkendy plus stravu a ubytování v průběhu 3. bloku v Českém ráji). Kompletní cena za celkový výcvik je zvýhodněná  a platí pouze při platbě za celkový výcvik.
Sleva 500 Kč pro přihlášenou partnerskou dvojici.

Přihláška:

Na emailu: david@cestofka.com nebo tel: 720 254 499, záloha 2 500 Kč na účet: 442654001/5500 do pozn. vaše jméno. 

Cena navíc zahrnuje:
Thajský masážní balsám
Malé občerstvení plus thajskou kávu a čaje
Výuková skripta
Video k celé sestavě thajské masáže

Po skončení si odnesete certifikát o účasti na výcviku thajské kompletní masáže, ale hlavně nádhernou masáž, do které se zamilujete 🙂

Přihlásit se můžete na jednotlivé víkendy i samostatně. Kapacita je omezena a účastníci přihlášení na kompletní výcvik mají přednost.
1. blok 5.-7.4, 2019 – kurzovné: 2 490 Kč, 2. blok 27.-28.4. 2019 – kurzovné 2 490 Kč. 3. blok 31.5.-2.6. 2019 kurzovné plus strava a ubytování  3 740 Kč. 

 

Na místě si můžete zakoupit knihu o thajské masáži, masážní tyčinky na plosky nohou, thajské sarongy, pašmínové šátky, kokosové oleje z Thajska, masážní balzámy, léčivé mastičky, thajské volné fisher kalhoty v několika barvách a další nabídku předmětů.

V průběhu kurzu uslyšíte zkušenosti z pobytu v Thajsku, jak probíhá výuka v tradiční škole thajské masáže, dozvíte se, kde si užít nejlepší thajské masáže, tipy na výlet, za kolik peněz si pobyt v Thajsku můžete užít, tipy na stravu, dopravu a další doporučení a zajímavosti.

Průvodce: 

 

V roce 2008 absolvoval kurz thajské masáže v tradiční škole v Bangkoku (The WatPo Traditional Medical School, Bangkok). Od té doby se do thajské masáže zamiloval a začal ji praktikovat. V tradiční škole thajské masáže na severu Thajska (Shivagakomrtaj The Old Medicine Hospital, ChinagMai) absolvoval výuku thajské masáže specializovanou na nohy a doplnil o kurz tradiční velmi staré masáže za pomocí dřevěné paličky TOK SEN (Lanna Thai Massage Medical School v ChiangMai). Prvky thajské masáže zahrnuje i do jiných masážních kurzů, které organizuje od roku 2008 v ČR, Belgii, Španělsku a v Thajsku. „Na thajské masáži se mi líbí její zdravotní účinky, síla v protahování těla, čístění lymfatického systému, „uzemňování“, a taky proto, že pomáhá propojování středu a stability v těle. Umí rozproudit energii a probudit tok energií v meridiánech. Užívám si ji už několik let jako dávající i přijímající, “ doplňuje David.

„Naše kurzy nejsou jen o výuce thajské masáže, ale jsou i místem vhodným k zastavení se, osobní relaxaci, seznámení se s novými lidmi. Kurzy vedeme s humorem a rádi doplňujeme o další holistické přístupy k tělu i duši.“ 

První dva bloky proběhnou v Praze (přespání mimopražským zájemcům pomůžeme zajistit) a závěrečný třetí blok v krásném prostředí Českého ráje, podle počasí probíhá část výuky i venku. Pobyt doplňuje domácí vegetariánská strava a možnost procházek do okolní přírody nebo koupání v nedalekých lázní či městském bazénu v nedaleké Nové Pace.

Účinky thajské masáže: 

Thajská masáž velmi intenzivně protahuje celé tělo a blahodárně působí na ozdravení celého organismu.

Organismus v hluboké relaxaci nastartuje regenerační procesy a začne probíhat samovolné uzdravování.
Tato masáž je dokonalá díky své výborné kombinaci protahovacích cviků a stimulování akupresurních bodů. Využívá se zde meridiánů a reflexních zón.
Díky této masáži se dostanete do dobré fyzické kondice a psychické pohody, maximálně uvolní celý pohybový aparát a pročistí energetické dráhy.
Masáž odebírá psychické i fyzické napětí z těla, upevňuje se imunitní systém a v těle vzniká neobyčejný pocit lehkosti.

 

Reklamy