Skip to content

Zasvěcení do Reiki

I. II. a III. stupeň – 20.10.2018

 

Na tomto kurzu mají začátečníci možnost projít zasvěcením do 1. Stupně. Ti, kteří už jej mají, zasvětíme do 2. stupně. Kurz je ale otevřený i zájemcům o 3. stupeň.

Historie Reiki je stará několik tisíc let a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. Některé prameny uvádějí, že s touto energií pracovali kněží v Egyptě již tři tisíce let před naším letopočtem.

Při zasvěcení do prvního stupně, dojde k otevření energetických drah, kterými potom protéká univerzální energie. Po zasvěcení je možné léčit sebe i druhé. Na kurzu budeme pracovat na otevírání Vašich rukou, zasvěcení probíhá u každého zvlášť. Po zasvěcení si ukážeme pozice při léčení sebe i druhých a nakonec si uděláme seanci Reiki.

Druhý stupeň je určen těm, kteří již mají první stupeň zasvěcení za sebou a cítí, že se chtějí více věnovat této práci, jak při léčení sebe, tak i ostatních. Před zasvěcením se naučíme používat symboly II. stupně. V neposlední řadě si vysvětlíme systém léčení na dálku a nakonec si opět uděláme celou seanci Reiki.

Třetí stupeň je určen pro lidi, kteří se Reiki věnují často a chtějí dovršit mistrovského stupně. Na kurzu se naučíme symboly III. Stupně. Naučíme se s nimi pracovat a po zasvěcení bude probíhat celá seance, u které už budeme používat všechny symboly.

Po skončení seance bude čas na sdílení.

Cena 1 500,- Kč. V ceně je malé občerstvení a nápoje. Po skončení dostanete certifikát o zasvěcení do Reiki.

Přihlašujte se na telefonním čísle 776 302 545 a nebo na e-maili masaze.zdravi@centrum.cz.  Prosím o zaslání zálohy 1000,- Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz) na účet 2500771142/2010.

Kurz se koná na adrese V Zálomu 3, Praha 4 od 9 hodin a předpokládaný konec je kolem 17 hodiny

Průvodce Petr Lacina mistr Reiki od roku 2009

Reklamy