Skip to content

Zasvěcení do Reiki

I. II. a III. stupeň – 7.10.2016

 

Na tomto kurzu mají začátečníci možnost projít zasvěcením do 1. stupně, ti, kteří už jej mají, zasvětíme do 2. stupně. Kurz je otevřený i zájemcům o 3. stupeň.

Historie Reiki je stará několik tisíc let a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. Některé prameny uvádějí, že s touto energií pracovali kněží v Egyptě již tři tisíce let před naším letopočtem.

Při zasvěcení do prvního stupně, dojde k otevření energetických drah, kterými potom protéká univerzální energie. Po zasvěcení je možné léčit  sebe i druhé. Na kurzu budeme pracovat na otevírání Vašich rukou, zasvěcení probíhá u každého zvlášť. Po zasvěcení si ukážeme pozice  jak při léčení sebe i druhých a nakonec si uděláme seanci Reiki.

Druhý stupeň  je určen těm, kteří již mají první stupeň zasvěcení za sebou a cítí, že se chtějí  více věnovat této práci, jak při léčení sebe, ale i ostatních. Před zasvěcením se naučíme používat symboly II. stupně . V neposlední řadě si vysvětlíme systém léčení na dálku a nakonec si uděláme celou seanci Reiki

Třetí stupeň  je určen pro lidi, kteří se Reiki věnují často a chtějí dovršit mistrovského stupně. Na kurzu se naučíme symboly III. stupně, naučíme se s nimi pracovat a po zasvěcení bude probíhat celá seance, u které budeme používat všechny symboly.

Po skončení seance bude čas na sdílení.

Cena 1 500,- Kč. V ceně je malé občerstvení a nápoje. Po skončení dostanete certifikát o zasvěcení do Reiki.

Přihlašujte se na telefonním čísle 776 302 545. Prosím o zaslání zálohy 1000,- Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz) na účet 2500771142/2010. Přihláška na kurz zde: zavazna_prihlaska

Kurz se koná na adrese V Zálomu 3, Praha 4 od 9.30 a předpokládaný konec je kolem 17 hodiny

Průvodce Petr Lacina mistr Reiki od roku 2009