Skip to content

Postřehy z masážních kurzů a Reiki

Masážní kurzy

Hanka 

Já jsem nabitá na měsíce dopředu. Byl to asi můj nejlepší kurz, super lidi a atmosféra. Těším se na příště.

Olivie

Ve studiu Petra Laciny jsem absolvovala několik kurzů masáží. Byla jsem velice spokojena s přístupem vyučujícího, pohodovou a příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu. Lektor je se mnou i s ostatními účastníky kurzů v kontaktu a je ochoten kdykoli poradit a pomoci. Velice si ho vážím a jsem ráda, že jsem s takovým člověkem mohla spolupracovat.

Alan

Absolvoval jsem pod vedením Petra Laciny již několik jednodenních kurzu masáží nejrůznějšího typu. Všechny probíhaly v harmonické a přátelské atmosféře. Petr vždy jednotlivé techniky podrobně vysvětlí, ukáže a účastníci si poté pod jeho dohledem vše postupně a opakovaně vyzkoušejí. Každý sám navíc na sobě pocítí účinnost vyučovaných metod. Já osobně jsem vždy odcházel s novou dovedností, schopný ji okamžitě použít, a zároveň i s bonusem navíc, který je dán osobností lektora a jeh o schopností vyzařovat kladnou energii. Cítil jsem se příjemně zrelaxován, zharmonizován a zároveň nabit pozitivní energií.

Jana

Chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za skvělý a úžasný víkend z Čínskou masáží ve Zhoři u Pacova. Již od pondělí praktikuji čínské masáže a je na ně dost velká pozitivní odezva. Klienti co mi chodí na klasiku chtějí už jen čínskou. Jsou z ní dost paf a já s nadšením sleduji jak na každého působí trochu jinak. Je fakt, že i já na sobě sleduji změny. Cítím se uvnitř jinak než před kurzem. Jsou to smíšené vibrace, pocity atd. Ten kurz měl sílu, sešli se tam skvělí lidi. Umíte navodit skvělou atmosféru, jde z vás velké pozitivum prostě lidi na správném místě a s otevřeným srdcem. I když jsem to neměla v plánu, tak zvažuji listopadový kurz Thajské masáže ve Zhoři, protože vaše kurzy jsou nezapomenutelné.

Olivie

Havajská masáž lávovými kameny byl jeden z nejbáječnějších kurzů které jsem absolvovala. Po celou dobu panovala velice příjemná atmosféra a při samotné masáži horkými kameny nastal pocit naprostého uvolnění a harmonie a naprosto odezněl vnitřní neklid a stres. Tímto Ti děkuji Petře, že své bohaté masérské zkušenosti předáváš dál a všechny nás učíš být lepšími.

Eva

Absolvovala jsem u Petra Laciny 4 masážní kurzy a všechny byli skvělý a něčím vyjímečný. Celkové prostředí, přistup, výuka, nálada byli po celou dobu kurzu velmi přátelské a přesto profesionální. Petr je velmi trpělivý, všechno vysvětlí, ukáže, poradí. Byt na jeho kurzech je proste radost a zážitek a hlavně v praxi okamžitě vidíte na klientech jak dobře vás masáže naučil.

Faina

Celý kurz Havajské masáže lávovými kameny předčil mé očekávání. Už při úvodním seznámení s účastníky a lektorem jsem věděla, že jsem zvolila správně. Bylo dostatek času probrat teorii, podívat se na ukázku a pak už jen samá praxe. Kde jsem byla v obou rolích jak dávající, tak přijímající. Příjemná komorní atmosféra, pohostinnost lektora bylinnými čaji a ovocem. V krásném, čistém masážním studiu. Trpělivost a ochota odpovídat nám na všetečné otázky. Lektor Petr neopomenul vysvětlit co se při masáži děje v těle, jak působí horké kameny, jak s nimi správně zacházet i důležité kontraindikace. Velmi mě překvapilo, že tato masáž je i jak velmi léčebnou pro fyzické tělo, tak i hlubokou relaxací. Vymazala jsem si svůj předsudek, že je to jen typ welness masáže, naopak je velmi detoxikující a za to velmi děkuji lektorovi, protože nyní ji i tak umím prezentovat svým klientům. Celkový obsah kurzu shledávám velmi kvalitně a precizně provedený. Mohu jen doporučit nejen všem masérům. Malá kuriozita kurzu pro lidi, co mají rádi určité znamení v životě. Na kurzu nás bylo hned několik lidí znamení býka a pak další ryby a panny.  Toto složení nemělo chybu, samy labužníci všech smyslů.

Reklamy