Skip to content

Zdravá záda a posílení zraku

IMG_9314

8.-12.5.2019

Speciální velmi praktický seminář, který vám odhalí, jak moc jsou Vaše záda a jejich jednotlivé části propojeny s vašimi emocemi a prožitky v osobním životě. Spolu s tím se věnujeme i posílení zraku ověřenými cviky na oči. Pokud začneme pozorně vnímat tělo, komunikovat s ním jednoduchými cviky a dechem, s laskavou pozorností, opravdu mizí letité bolesti a napětí. Nejde o výkon! Seminář není fyzicky náročný, proto je určený všem.

 

Podle našich zkušeností ze seminářů, už po třídenním cvičení dochází k výraznému posílení a zlepšení stavu  páteře, celého organismu a tím i psychického stavu. Všechny naučené techniky pak můžete opakovat i doma, čímž trvale upevníte jejich účinnost a nastavit si změny v životě s napojení na vnitřní moudrost svého těla.

Co Vás čeká?

  • Cvičení Zdravá záda
  • Cvičení na posílení zraku
  • Cvičení na zpevnění celého těla
  • Vědomé odstranění bolestí v těle
  • Dechová a relaxační cvičení
  • Večerní meditace

A především vlídný přístup a možnost konzultace během celého semináře.

Místo konání: Stará Paka Roškopov

Příjezd v pátek  9. – 11. hodinou, začátek v 11 hodin a konec v úterý kolem 15. hodiny

Ubytování: 2 lůžkových pokojích

Cena: 2250,-

(+2100,-plná pestrá domácí strava bez masa a ubytování

Průvodce: Petr Lacina

Přihlásit se můžete na masaze.zdravi@centrum.cz a nebo telefonním čísle 776 302 545.

Po přihlášení je nutno zaplatit zálohu 2100,-Kč (nejpozději 5 dní od přihlášení na kurz na účet 2500771142/2010, v případě nezaplacení zálohy  se Vaše rezervace ruší), doplatek na místě. Platbou za ubytování  přispějete občanskému sdružení Tymyján na provoz jejich střediska, které pomáhá  usnadnit vstup do života znevýhodněným jedincům.

Částka bude využita na ubytování a jídlo, v případě zrušení účasti z jiného důvodu než onemocnění po 1.5.2019 je záloha nevratná.

Ohlasy z kurzů:

1. 8.  –  4. 8. 2013 jsme se s přítelem zúčastnili prodlouženého víkendu ve Zhoři u Pacova – Ozdravný pobyt na záda a páteř. Pobyt jsem našla na internetu více méně “náhodně”. No ale myslím, že nic není náhoda, všechno je tak jak má být Jeli jsme  plni zvědavosti co nás tam očekává a musím říct, že pobyt zdaleka předčil naše očekávání. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou  🙂 Ubytování, strava (skvělá vegetariánká – mnohdy ani nebylo poznat,že tam není maso  ), skvělá parta lidí, krásná příroda a co hlavně – skvělí lektoři Hanka s Petrem – těm patří velký dík za to, jak se nám věnovali a měli vše skvěle připravené ;.Musím říct, že jsem přijela domů plná energie a tak nějak “nabitá”, za což velké díky. Byl to pro nás úžasný víkend a určitě, jak bude příležitost, s Petrem a spol.  zase někam vyrazíme

Takže ještě jednou  díky a pozdrav všem

Jana a Pepča 

Díky za perfektní procvičení těla i duše.

Aleš

 

 

Reklamy