Skip to content

Vědomý a hravý víkend pro ženy i muže

Rádi bych vás pozvali na hravě-masážně-dotekově-komunikačně zaměřený víkend pro muže, ženy, dvojice od pátku večera do neděle odpoledne 17.-19. srpna 2018.
Prob
ěhne v Praze v příjemně laděném studiu RYBALKA ve Vršovicích s možností přespání.

17.-19.8. 2018 

Vědomý a hravý dotek s Davidem Kopeckým

dotekvikend2018_rybalka.jpg

 

Na co se zaměříme a jaký bude program?

Na kurzech “s prvky tantry” obvykle pracujeme intuitivně a následuji požadavky a témata skupiny, která se objeví během víkendu. 

Připravena je kostra programu včetně cvičení ve dvojicích, masážní výměny, ukázky apod.

 

 

Pátek 17.8. 

 • Sejdeme se v 18 hodin a pomalu splyneme s prostředím, seznámíme se a povím pár organizačních a programových informací.
 • Zkusíme si první uvolňující setkání, kdy se potkáte každý s každým, abyste trochu tušili, s kým že vás čeká celý víkend.
 • Program skončíme po 21 hodině.

 

Sobota 18.8.

 • Začneme v 10 hodin a otevřeme téma TANTRA v běžném životě.
 • Co je tantra? A co je “tantrický sex”?
  Kde se vzala a jak funguje? Pro
  č slovo tantra přitahuje? Proč se nedotýkáme častěji?
  Co je v
  ědomý dotek?
 • Prakticky se naučíme ve dvojicích Masáž 5ti elementů, kterou si zamilujete. Vyzkoušíte si masážní cvičení ve dvojicích a prozkoumáte si “vědomý dotek”. Trochu se podíváme na téma d-ů-v-ě-r-y ve vztahu, v milování.
  B
  ěhem hravých cvičení si vyzkoušíte vlastní “intimní hranice”.
 • Dozvíte se, jak je posouvat, jak si je chránit a jak o nich komunikovat bez oklik a studu.
 • Otevřeme téma SEX a INTIMITA. Jaký je rozdíl? Proč je jednodušší najít sex a těžký se s někým intimně sblížit?
 • Jak mezi s sebou komunikovat o svých intimních přáních. Čím odbourávat STUD?
 • Také se podíváme pěkně Z OČÍ DO OČÍ – jednoduché setkání, které dělá divy …
 • Čeká vás profesionální ukázka olejové masáže s VÝKLADEM ( užijete si taky spousty humorných zkušeností a situací s tím spojených z praxe 🙂

 

Naučíme se, jak používat různá peříčka, nahřívané lávové kameny, horké ručníky, esenciální oleje, abychom druhého rozmazlovali, uvolnili a “andělsky” naladili na pokračování.

 • Doplníme i výměnou olejové masáže ve dvojicích. Skončíme opět kolem 21 hodiny.

 

NEDĚLE 19.8.

 • Začneme pozvolna v 10 hodin, posdílíme si zkušenosti z předchozího dne a na otázky, které vás napadnou se pokusím odpovědět.
 • Trochu se PRODÝCHÁME a pěkně ve dvojicích. Myslím, že vás překvapí, co všechno DECH dokáže zintenzivnit, prodloužit, a koneckonců otevřít uvnitř nás.
 • Dojde k dalším masážním výměnách a ukázku PODPORY v momentě když na svět vypluje vaše zatoulaná nebo potlačená emoce.
 • Rozloučíme se kolem 13 hodiny společným posdílením pocitů, zkušeností a “AHA” efektů z víkendu.

 

To je asi v kostce ZÁMĚR na úvodní víkend s prvky tantry, kde ještě není tématem NAHOTA a TANTRICKÁ MASÁŽ INTIMNÍCH PARTIÍ. Masáže probíhají ve spodním prádle. 

 

Věřím, že se zastavíme, rozmazlíme, zasmějeme, zjemníme a odneseme si pár dovedností do života.

 

Kdo se může přihlásít?

 • Víkend je otevřený pro všechny muže, ženy, jednotlivce, páry.

 • Partnerské dvojice mohou projít víkendem spolu nebo se na některá cvičení rozdělit – záleží jen na jejich přání.

 • Dvojice z jednotlivců vždy dáme nějakým způsobem dohromady – losováním nebo přímýnakontaktováním se apod.

 • Každý si během víkendu určuje své hranice – nic není povinné a je možné podle pocitu a přání některá cvičení i neabsolvovat…

 • Věk není omezený.

 • Kdo není zrovna ve vztahu může se inspirovat pro vztah budoucí

 

Kurz je otevřený pro jednotlivce i partnerské dvojice bez omezení sex. preference.

 

Jak se přihlásít?

 • Telefonicky na čísle 736 531 044 nebo e-mailově na: david@cestofka.com
  a následně převodem zálohy 1 000 Kč/os. na účet 442 654 001/5500, bez zálohy nezaručujeme rezervaci místa. Záloha se nevrací při zrušení rezervace po 10.8. 2018 včetně.

  Kurzovné: 2 790 Kč (sleva pro partnerskou dvojici 500 Kč), v ceně je zahrnuté kurzovné, pronájem prostoru a vzorek masážního oleje.

  Místo: Studio RYBALKA (Rybalkova 55, Praha 10-Vršovice) www.rybalka.cz Přespání je možné za 200 Kč/noc.

  Info e-mail, co si vzít s sebou apod. posílám týden před kurzem.

page4image4989136

 

Průvodce: David Kopecký

(Pár slov o mně).

Předtím než jsem se našel v masážní a lektorské praxi jsem prošel scénáristickou a dramaturgickou praxí na Nově, Primě a marketingovou komunikací v České televizi.

Celotělové masáži a “tantrické” praxi se věnuji od první návštěvy tantrických a masážních seminářů v roce 2005. Zažil jsem řadu seminářů a 4 roky fungoval jako asistent na kurzech pro muže a ženy u D. Palečkové a R. Vojíka. Po nabitých zkušenostech jsem se dal na vlastní cestu a prozkoumával tuto oblast po svém. Mám za sebou více jak desetiletou praxi maséra (ne každodenního) a průvodce tantrickými i netantrickými kurzy, víkendy, individuálními setkání, převážně pro muže.

K ženám mám velmi pozitivní vztah 🙂 a občas je provázím bezpečnou intimní a celotělovou masáží a učím, jak se dotýkat mužů-partnerů (a naopak). Nebo v poslední době předávám oblíbenou partnerskou uvolňující dotekovou masáž.

Rád předávám způsoby, jak se dotýkat, jak komunikovat o intimnostech, otvírat sexualitu skrze srdce a společné prožitky. Ve vztahu s partnerem Petrem procházíme nekončícím “kurzem” partnerství, komunikace a intimity a naše zkušenosti často aplikuji i do kurzů 🙂

V roce 2008 absolvoval kurz thajské masáže v tradičškole v Bangkoku (The WatPo Traditional Medical School, Bangkok). Od té doby se do thajské masáže zamiloval a začal ji praktikovat. V tradičškole thajské masáže na severu Thajska (Shivagakomrtaj The Old Medicine Hospital, ChinagMai) jsem prošel výuku thajské masáže specializovanou na nohy a plosky a doplnil o kurz tradiční velmi staré masáže za pomocí dřevěné paličky TOK SEN (Lanna Thai Massage Medical School v ChiangMai). Prvky thajské masáže zahrnuji i do jiných masážních kurzů, které organizuji od roku 2008 v ČR, Belgii, Španělsku a v Thajsku.

Vztah k thajské masáži bych popsal asi těmito slovy: ”Na thajské masáži se mi líbí její zdravotní účinky, síla v protahování těla, čístění lymfatického systému, „uzemňování“, a taky proto, že pomáhá propojování středu a stability v těle. Umí rozproudit energii a probudit tok energií v meridiánech. Užívám si ji už několik let jako dávající i přijímající.” 

Reklamy